Bosch w Polsce – Przegląd roku 2019

Bosch w Polsce obecny jest od 1991 roku. Przez te lata niemiecka marka wypracowała sobie uznanie i opinie lidera na polskim rynku. Jest to jedna z najczęściej wybieranych marek w przypadku zakupu sprzętu AGD. Mimo dużego udziału rynku w naszym kraju, Bosch nie spoczął na laurach tylko pnie się w górę dzięki zaplanowanym działaniom takim jak otwieranie nowych fabryk.

2019 rok był bardzo udany dla Grupy Bosch w Polsce. Przedsiębiorstwo mogło się pochwalić zwiększonym obrotem w stosunku do roku ubiegłego, który wyniósł ponad 8.9 mld złotych.

W tym samym roku zostało również zwiększone zatrudnienie. W 2019 roku Bosch zatrudniał w Polsce 7900 osób, co stanowi aż 6% wzrost w stosunku do roku 2018.

Zwiększone zostały również środki przeznaczone na inwestycje. W 2019 Bosch w Polsce zainwestował blisko 600 mln złotych, co stanowi naprawdę optymistyczny wynik.

Sprawdź również nasze poradniki:

Najlepszerzeczy.pl - Rankingi, recenzje, opinie 15/05/2020

Maciej

Maciej

Redaktor naczelny serwisu internetowego. Wielki fan technologii i wszystkiego co z tym związane. W wolnym czasie uprawiam sport, czytam książki, oglądam filmy oraz medytuję. Ponadto, jestem fanem polskich oraz zagranicznych drużyn piłkarskich i czynnie wspieram lokalną kulturę.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Najlepszerzeczy.pl - Rankingi, recenzje, opinie
Logo