Dior i współpraca z Johnnym Deppem

Najlepszerzeczy.pl - Rankingi, recenzje, opinie 05/01/2021
Fot. mat. pras.

Johnny Depp to aktor znany z takich filmów jak „Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły” czy też „Wrogowie publiczni”. Jest jedną z najbardziej charyzmatycznych postaci ze świata Hollywood. Kilka skandali, ale również pasmo sukcesów. Przystojny aktor od wielu lat słynie z buntowniczego stylu życia. Właśnie ten styl przyciąga wiele marek, które pragną pracować z Johnnym. Bo przecież, który mężczyzna nie pragnie być prawdziwym buntownikiem?

W 2015 roku rozpoczęła się współpraca z Johnny’ego Deppa wraz z marką Dior, która jednocześnie jest jedną z najlepszych kampanii reklamowych w świecie perfum. Buntowniczy styl Deppa idealnie wkomponował się w reklamowany produkt, który nosi nazwę Dior Sauvage, a sama reklama jest jedną z najpopularniejszych tego typu.

Poniżej możecie zobaczyć promocję:

https://youtu.be/u1BSoX6N8aI

Maciej

Maciej

Redaktor naczelny serwisu internetowego. Wielki fan technologii i wszystkiego co z tym związane. W wolnym czasie uprawiam sport, czytam książki, oglądam filmy oraz medytuję. Ponadto, jestem fanem polskich oraz zagranicznych drużyn piłkarskich i czynnie wspieram lokalną kulturę.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Najlepszerzeczy.pl - Rankingi, recenzje, opinie
Logo