Ranking depilatorów – Zobacz najlepsze depilatory [2022]

Dostępnych jest wiele urządzeń i technik usuwania włosów. To Twój wybór, którą wybierzesz i jaką zapewni Ci wygodę. Niektóre kobiety (i mężczyźni) wykorzystują różne techniki, zanim znajdą swoją ulubioną. Począwszy od użycia maszynki do golenia, golarki elektrycznej, różnych kremów do usuwania włosów, pasków, woskowania i depilacji. Wiele z nich wybiera właśnie depilatory, ponieważ są tańsze i mniej bolesne niż woskowanie. Gwarantują także powolny wzrost włosów, elastyczność i pozbawiona guzków skóra. Sprawdź nasz ranking depilatorów, aby wybrać odpowiedni depilator, który będzie Ci służył przez długie lata. Depilator to małe elektryczne urządzenie do usuwania włosów. Służy ono do usuwania włosów z mieszków włosowych skóry i zapewnia długotrwałą gładką, pozbawioną owłosienia skórę.

Depilator można stosować na twarz, ręce, nogi i intymne części ciała. W wielu depilatorach znajduje się specjalna głowica obrotowa, która najlepiej sprawdza się w przypadku wrażliwych części ciała, takich jak pachy i okolice bikini. Depilatory sprężynowe są najbardziej podstawowymi depilatorami z mechanizmem sprężynowym. Istnieją dwa typy depilatorów sprężynowych, ręczne oraz elektryczne. Ręczny depilator sprężynowy posiada gładką, stalową cewkę, która ułatwia depilację włosów. Po skręceniu cewki na skórze szczeliny powstałe w cewce wyrywają włosy z mieszków włosowych skóry.

krótki
opis
 
krótki
opis
Braun Silk-Epil 9 oferuje wszystko, czego można oczekiwać od depilatora. Za pomocą tego zestawu możesz usunąć niechciane włosy, zapobiec ich wzrostowi, ogolić się, a nawet zapewnić sobie przyjemny masaż. Poza tym depilator oferuje wiele dodatkowych funkcji i jest jednym z najlepszych modeli na rynku.
krótki
opis
Jeśli szukasz szybkiego urządzenia do depilacji, zaawansowany depilator Philips Satinelle jest właśnie dla Ciebie. Dzięki szybszemu działaniu pincety urządzenie skutecznie usuwa włosy z nóg, ramion, okolic bikini, a nawet twarzy. Został umieszczony na naszej liście najlepszych depilatorów do nóg, ponieważ jest to urządzenie 2 w 1.
krótki
opis
Depilator HP6423 ma elegancki design i konstrukcję, która spodoba się każdej kobiecie. Ma płaską głowicę 24 mm wykonaną z obrotowej tarczy o dużej prędkości dla szybszego usuwania włosów. Uchwyt jest dodatkowo zaokrąglony, co ułatwia chwytanie i ogólnie korzystanie z depilatora.
4
jaki depilator kupić
Ocena 4.3/5
krótki
opis
Model Braun SE 1170 to najwyższej jakości depilator, który pozwoli zadbać o Twoje potrzeby pielęgnacyjne w zaciszu własnego domu. Depilator jest kompaktowy i łatwy w użyciu. Działa skutecznie i jest idealny dla każdego mężczyzny i kobiety, których interesuje wysoka jakość w przystępnej cenie.

Polecane depilatory

Depilatory typu pęsety to nowoczesne i zaawansowane depilatory z mechanizmem, jak sama nazwa wskazuje, pęsety. W przeciwieństwie do metalowych dysków w depilatorach w tego rodzaju modelach stosowane są małe metalowe płytki, które działają jak pęseta. Najlepsze depilatory typu pęsety często pojawiają się na rynku. Wydajność depilatora zależy od liczby pęset obecnych w urządzeniu. Im większa liczba pincet, tym wydajniejszy jest depilator. Podstawowy lub pierwszy depilator model pęsety został wprowadzony z 3 pincetami. Depilatory wprowadzono jednak z różną liczbą pincet, które później zwiększono w zależności od pożądanej wydajności. Jak omówiono w powyższym artykule, dostępnych jest wiele rodzajów depilatorów. To, jaki rodzaj wybierzesz, powinno zależeć przede wszystkim od Twoich preferencji. Jednak depilatory typu pinceta są depilatorami dzisiejszej generacji. Depilatory ze sprężyną elektryczną i te z obrotowym dyskiem są dostępne nieco rzadziej.

Im większa liczba pincet w depilatorze, tym bardziej wydajna. Zasadniczo depilator typu pinceta może mieć minimum 3 i maksymalnie 72 pincety. Im większa liczba pincet w depilatorze, tym jest on droższy. Liczba pincet jest ważna ze względu na większą wydajność depilatora. Wpływa to także na to, że najlepsze depilatory tego typu obejmują większą część skóry i zużywają znacznie mniej czasu w porównaniu do depilatora z mniejsza ilością pincet. Depilatory z mniejszą ilością pęset mogą być stosowane do zarostu na twarzy.

Szukasz dodatkowego sprzętu? Specjalnie dla was przygotowaliśmy artykuł opisujący najlepsze prostownice, w którym znajdziecie najlepsze modele na rynku.

Ustawienie prędkości to kolejna ważna funkcja, którą należy sprawdzić przed zakupem depilatora. Skóra różnych części ciała potrzebuje różnych poziomów prędkości. Na przykład skóra na udach i ramionach wymagają wyższej prędkości do szybkiego depilacji, podczas gdy pachy i okolice bikini – niższej. Istnieje jednak wiele nowoczesnych modeli depilatorów z kilkoma różnymi poziomami ustawień prędkości.

Depilatory a akcesoria

Dodatkowe akcesoria odgrywają ważną rolę podczas depilacji. Zasadniczo depilatory są wyposażone w nasadkę, która pomaga zmniejszyć ból podczas depilacji. Oprócz tej nasadki istnieją również inne dodatki, takie jak głowica goląca, masażer do stóp, pinceta z wąską główką, nasadki na twarz, główka trymera, sprzęt do pedicure, rolki do masażu, a czasem nawet podstawki ładujące. Urządzenia typu pincety prezentowane przez nasz ranking depilatorów dzielą się również na dwie inne kategorie – depilator suchy i mokry. Suche depilatory można stosować tylko na suchą skórę, podczas gdy mokre depilatory można stosować zarówno na suchą, jak i mokrą skórę.

Mokrych depilatorów można używać pod prysznicem lub w wannie. Depilatory mokre najlepiej nadają się do wrażliwej skóry i są droższe niż depilatory suche. Korzystanie z depilatora pod wodą ułatwia depilację, ponieważ woda otwiera pory. Mokry depilator zmniejsza ból, wysypkę, zaczerwienienia lub guzki na skórze. Zasadniczo mokre depilatory są bezprzewodowe i zasilane bateryjnie, ponieważ są używane pod wodą. Natomiast suche depilatory mogą być przewodowe lub bezprzewodowe. Dostępne są także depilatory wielokrotnego ładowania zarówno w wersjach „mokrych”, jak i „suchych”. Zaletą bezprzewodowego depilatora jest to, że można go swobodnie przesuwać po całym ciele.

Depilatory przewodowe nie mogą być swobodnie przenoszone i nie są wygodne w użyciu w innych miejscach. Więc zanim kupisz depilator, upewnij się, że jest on bezprzewodowy (jeśli zależy Ci na mobilności). Jeśli jest zasilany bateryjnie, sprawdź jego pojemność, aby można było zakończyć depilację w określonym czasie. Wbudowane oświetlenie to dodatkowa i przydatna funkcja dostępna w wielu depilatorach. To światło pomaga w znajdowaniu drobnych włosków, które należy usunąć ze skóry podczas depilacji. Szum to kolejna funkcja, na którą należy zwrócić uwagę przed wyborem depilatora. Niektóre depilatory wytwarzają hałas, który po kilkunastu minutach zaczyna być męczący dla ucha.

Jaki depilator wybrać?

Jeśli interesują Cię tylko najlepsze depilatory, powinieneś wybrać jeden z proponowanych przez nas poniżej produktów. Wszystkie z nich zostały sprawdzone pod kątem jakości i funkcjonalności. Ich wartość potwierdzają nie tylko recenzje ekspertów, ale także opinie użytkowników. Depilator jest najlepszym wyborem dla osób, które golą włosy zarówno na nogach, jak i innych częściach ciała. Ma pęsety najwyższej jakości, które wyrywają więcej włosów i powstrzymują je przed odrastaniem. Niektóre modele mogą być używane zarówno na suchej, jak i mokrej skórze i działa bezbłędnie w obu przypadkach. Jeśli budżet nie stanowi problemu, zalecamy zakup wyższej jakości depilatora – jest wart każdej złotówki. Najlepsze depilatory najlepiej nadają się także do włosów na twarzy, ponieważ jest to całkowicie naturalny sposób usuwania włosów. Powodem tego jest fakt, że włosy na twarzy są bardzo rzadkie i cienkie w porównaniu do innych części ciała. Grunt, by wybrać odpowiedni depilator do wybranej części ciała. Najlepiej jednak znaleźć uniwersalne urządzenie, które będzie pasowało do każdego owłosienia.

Zobacz najlepsze depilatory

Usuwanie włosów bezpośrednio z nóg jest bardzo trudnym i męczącym zadaniem. Istnieje wiele opcji usuwania owłosienia z tej części ciała. Dwie najpopularniejsze to woskowanie i golenie. Obie jednak niosą za sobą pewne wady. Woskowanie jest bolesne i nie poradzi sobie z depilacją bardzo krótkich włosów. Z drugiej strony golenie włosów jest szybkie, ale odrastają one naprawdę szybko. Depilacja łączy to, co najlepsze z obu metod. Zapewnia szybkość golenia i gładkość skóry jak po woskowaniu. Dlatego warto wybrać wysokiej jakości urządzenie. Można je znaleźć wśród produktów, które prezentuje nasz ranking depilatorów.

Depilacja jest praktycznie bezbolesna i pozwala zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy. Dlatego wiele kobiet wybiera właśnie tę metodę, aby uzyskać gładkie nogi bez większego bólu. Ale który depilator jest dla Ciebie odpowiedni? Na rynku dostępne są tysiące modeli. Depilatory są dostępne w różnych rozmiarach, kształtach, cenie, źródłach zasilania i wzorach. Ale nie wszystkie z nich są równie niezawodne i funkcjonalne. Istnieje wiele zalet i wad każdego modelu. Poświęciliśmy wiele czasu, aby uzyskać listę, w której umieściliśmy najlepsze depilatory do nóg. Nie musisz więcej tracić swojego cennego czasu i możesz skupić się bardziej na pięknej skórze.

Braun Silk-Epil 9 9561 Wet&Dry

Braun Silk-Epil 9 ma szeroką i długą pincetę. Znacznie zwiększa ona skuteczność w usuwaniu włosów o długości do 0,5 mm. Głowa depilatora posiada aż 40 pęset. Dzięki temu urządzenie jest szybkie i zapewnia dużo sprawniejsze golenie, szczególnie na dużych obszarach (jak np. nogi). Głowica obraca się do przodu i do tyłu, podążając za krzywiznami ciała. Pomaga to upewnić się, jedno pociągnięcie usunie jak największą liczbę włosów. Ułatwia to również stały kontakt głowicy ze skórą.

Ten depilator wodny ma dwa ustawienia prędkości – wolny i szybki, co pozwala dopasować go do różnych części ciała. Możesz wybrać ustawienie w zależności od depilowanego obszaru. Zaleca wybranie ustawienia 1 dla bardziej delikatnych obszarów (np. pachy). Z drugiej strony ustawienie 2 jest idealne dla większych obszarów, np. nogi.

Dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z depilacją, zaleca się wolniejszą prędkość. Braun Silk-Epil 9 jest wyposażony w rolki do masażu. Wałki te pomagają wygładzić i rozciągnąć skórę. To, w połączeniu z pulsującymi wibracjami depilatora, zapewnia doskonałe wrażenia i odczucia. Model wyposażony jest w dwie nasadki do depilacji. Większy otwór to nasadka zasilania, która zapewnia doskonały kontakt ze skórą. W ten sposób możesz łatwiej i szybciej wydepilować większe obszary.

Drugi, węższy otwór doskonale nada się do depilacji twarzy. Wykonany jest tak, aby zakrywał część głowicy depilującej, dzięki czemu jest lżejszy. Jedną z najciekawszych cech tego urządzenia jest jego zintegrowane światło. Kiedy depilator jest włączony, rozjaśnia się lampa. Jest ona ustawiona pod takim kątem, aby rozjaśnić obszar depilacji. Pomaga to w znalezieniu nawet drobnych włosów i upewnieniu się, że uzyskasz pożądane rezultaty. Inną oryginalną funkcją tego depilatora jest szczoteczka do twarzy na baterie. Pozwala ona skutecznie usunąć makijaż i zabrudzenia. Pomaga również złuszczać skórę, usuwać jej martwe komórki i zwiększać wydzielanie sebum, aby twarz była czysta i gładka. Silk-Epil 9 jest w 100% wodoodporny, co czyni go idealnym do kąpieli pod prysznicem.

Zobacz na ceneo
Sprawdź najniższe ceny

Oszczędzaj przy każdych zakupach.


Philips Satinelle Advanced Bre640/00

Zaawansowany depilator na mokro i na sucho Satinelle z 6 akcesoriami jest dowodem zaangażowania firmy Philips w zapewnienie niedrogiego, innowacyjnego depilatora, który jest jednym z najlepszych dostępnych obecnie modeli. Do skutecznej depilacji urządzenie wykorzystuje szereg nowoczesnych technik.

Podczas gdy niektóre modele używają pincety lub sprężyn, depilator Satinelle Advanced Wet & Dry skutecznie usuwa włosy za pomocą swoich unikalnych ceramicznych krążków z powierzchnią o mikro-krawędziach.

Biorąc pod uwagę ich delikatną naturę, trudno jest wybrać najlepsze depilatory. Na szczęście eksperci z firmy Philips postanowili stworzyć niedrogą, skuteczną opcję dla świadomego konsumenta. Dzięki ceramicznym dyskom z mikro-grzbietami depilator ma duży zasięg. Dzięki zwiększającemu komfort antypoślizgowemu uchwytowi ułatwiającemu używanie na mokro i na sucho, sprawi on, że depilator ten jest skuteczniejszy od depilacji woskiem. Dzięki opatentowanej, najszerszej głowicy depilującej Philips urządzenie usuwa więcej włosów za jednym pociągnięciem (w porównaniu do wiodących konkurentów). Jest w stanie poradzić sobie nawet z owłosieniem poniżej 0,5 cm, czego nie zapewnia woskowanie!

Dodano nawet wbudowane światło, dzięki któremu usuwanie włosów jest jeszcze prostsze. Ergonomiczna konstrukcja wraz z węższym u dołu uchwytem zapewnia dużą prędkość, akumulator zaś działa nawet do 1,5 godziny na jednym ładowaniu! Pozwala to wybrać wolniejszą prędkość dla bardziej wrażliwych obszarów, takich jak okolice bikini lub pachy, oraz większą prędkość, aby szybciej usunąć grubsze włosy na większych obszarach.

Zobacz na ceneo
Sprawdź najniższe ceny

Oszczędzaj przy każdych zakupach.


Philips Satinelle HP6423/00

Depilator HP6423 ma bardzo zaawansowane funkcje idealnie zaprojektowane z myślą o kobiecych potrzebach. Ma dwa ustawienia prędkości dla optymalnej depilacji. Ponieważ model jest wyposażony w 20 delikatnych pęset, usuwanie włosów jest bezpieczniejsze i szybsze. Depilator jest również wyposażony w różne dodatkowe akcesoria do wyjątkowego użytku, takie jak urządzenie do masażu, dodatkowa głowica depilująca i szczoteczka do czyszczenia.

Głowicę depilującą można wyjmować po każdym użyciu i czyścić wodą, aby utrzymać ją w czystości. Szczoteczka do czyszczenia pozwala również bardzo łatwo wyczyścić głowicę depilującą. Wspomniana głowica jest idealnie wyprofilowana, aby pasowała do krzywizn okolic pach i bikini. Depilator HP6423 jest zapakowany z dodatkowym grzebieniem do przycinania, kablem zasilającym i instrukcją obsługi.

Najlepsza w tym produkcie jest jego wysoka trwałość, która może trwać nawet dwa lata. Jest również wykonany z hipoalergicznych dysków z jonami srebra, aby chronić skórę przed swędzeniem i wysypką. Golenie dla kobiet jest dodatkową funkcją, która sprawia, że ​​jest naprawdę niezwykły. Przed depilacją możesz użyć nasadki do przycinania dłuższych włosów, a tym samym zapewnić sobie bardziej relaksującą i mniej bolesną depilację. Ponieważ depilator jest bardzo poręczny, możesz zabrać go ze sobą wszędzie. Wygodny pokrowiec zapewni bezpieczne ułożenie depilatora HP6423 w torbie podróżnej.

Zobacz na ceneo
Sprawdź najniższe ceny

Oszczędzaj przy każdych zakupach.


Braun Silk-Epil SE 1170

Braun SE 1170 ma wyprofilowany korpus, który zapewnia pewny, ale wygodny chwyt. Został zaprojektowany, aby zapewnić antypoślizgowy chwyt. Ten depilator jest niezwykle łatwy w użyciu. Posiada pojedynczy duży włącznik (działający również jako wyłącznik). Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć depilator do gniazda i nacisnąć przełącznik, aby przekonać się, jak prosta może być depilacja.

Design i obudowa depilatora jest elegancka, a urządzenie jest niewielkich rozmiarów. Dzięki temu można je łatwo schować do torby lub torebki bez względu na to, gdzie się wybierasz. Urządzenie ma specjalny sznurek, który można obracać, aby zapewnić bezproblemową obsługę. Posiada ustawienie tylko jednej, uniwersalnej prędkości, dzięki czemu jest mniej skomplikowany i łatwy w użyciu.

Zobacz na ceneo
Sprawdź najniższe ceny

Oszczędzaj przy każdych zakupach.

Sprawdź również:

Maciej

Maciej

Redaktor naczelny serwisu internetowego. Wielki fan technologii i wszystkiego co z tym związane. W wolnym czasie uprawiam sport, czytam książki, oglądam filmy oraz medytuję. Ponadto, jestem fanem polskich oraz zagranicznych drużyn piłkarskich i czynnie wspieram lokalną kulturę.

Najlepszerzeczy.pl - Rankingi, recenzje, opinie
Logo